Скандальне Народне Віче у Рівному: голос активістів без мікрофона. ВІДЕО

Сьогодні, 23 березня традиційне у Рівному недільне Народне Віче розпочалося із конфлікту. Близько сотні рівнян на чолі із активістами зібралися на головному майдані міста аби обговорити актуальні для Рівненщини питання. Проте, на сцені не виявилося ні обхідної апаратури з мікрофонами, ні людей, які за це відповідають. 

Така "організація" Віча викликала масу негативу та обурень зі сторони рівнян, адже Народне Віче вже стало традиційним недільним заходом у місті. 

- Де преса? Преса є?, - запитувала під невдоволені вигуки рівнян вчителька-активістка Надія Степаненко. - В нас немає ні телебачення, ні газет. Нічого такого, щоб всі побачили, що у нас відувається. Я пропоную іти до Обласної ради і добиватися правди.

Після оплесків рівнян та загальної підтримки, жінка вийшла на сцену і розпочала Народне Віче без необхідної звукової апаратури. Дух революціонера та жагадо змін у державі запанували над рівненським Майданом. Протягом години, рівняни у відкритому діалозі піднімали питання, як стосувалися керманичів нашої області та українських політиків загалом.

- Кого ми зараз бачимо на посадах? Хоча б один заступник від Майдану пішов до Рибачка? Він казав, що буде з нами радитися та представить рівнянам всіх своїх заступників. В результаті, з телевізора ми дізнаємося, що є вже заступники і ніхто з нами не радився, - із шквалтом емоцій активістка Степаненко непогоджуєтся із діями місцевої влади. - Шановні, і не вірте тому Люстраційному комітету. Я сама спочатку туди записалася і пішла на одне засідання, щоб подивитися хто там. Відтепер ноги моєї там не буде і в лайно лізти не потрібно!

Піднялося питання і про місцеву "Батьківщину", де активісти "відкрили карти" заступника міського голови Рівного Галини Кульчинської:

- Головою "Батьківщини" Рівного стала Галина Кульчинська. Наскільки я пам'ятаю Галя Кульчинська є заступником Хомка, нашого мера, якого ми хотіли скинути та не вигнали. Вона за весь час революції лише раз вийшла і пострибала під "Хто не скаче, той москаль". Безперечно, за те, що Галя пострибала нібито з народом, до того ж і з "Регіонами" нічого немає от і вибрали. Вона - депутат облради, але вона ні разу не вийшла до мікрофону і не озвучила позицію "Батьківщини". Це не патріот України!, - висловили зі сцени свою позицію активісти на чолі із вчителькою Надією Степаненко.

Кожен бажаючий міг вийти на сцену і висловити те, що на його думку є неправильним у наш час. Сьогодні зі сцени Майдану не раз лунали слова зі Святого Письма:

- Коли Божий Народ був під ігом ворогів, то найшовся один такий ревний, який зробив короткого меча, сховав під плащ і пішов разом із делегацією. І попросив потім цей ревний зустрічі із царем, нібито повідомити останньому щось важливе. І при зустрічі ув вбитий цар, якому його брюхо пробили коротким мечем. Сам визволитель народу втік іншим виходом і порадував свій вже незалежний народ радісною новиною. І нам у наш час також необхідно визволятися від кріпацтва!, - розповів зі сцени небайдужий рівнянин. 

Далі буде.

Коментарі

Ті хто отримав посади вже тролів на коментування запустили...

та хай йдуть на ... ці шизіки! В кожному місті повспливало таке лайно, не може заспокоїтись, продовжує показувати свою значимість, і це напевно буди до тих пір поки їхня сідниця не опиниться в кріслі! Здавалося б, призначили людину, яка ще вчора і мріяти не могла про таку посаду, всерівно не так. І взагалі, чому шайка горлопанів та шизофреніків повинні вирішувати за все місто? Задрали, нехай спочатку в себе в голові наведуть порядок, а потім лізуть наводити порядок в державі. А то, напевно за собою подивитись часу не мають: зуби не чистять, в хаті не прибирають, їсти зготовить їм впадло і т.д. Зате на сцену рвуться. Можливо справді потрібний психіатр?

Де Галя? Де мікрофон? Де преса? Де психіатр? Деееееее????

Все це нагадує сортир, в який вкинули пачку дріжджів...

шок!!!, ДЕРЖАВА в небезпеці, а в нас психи ділять портфелі , вважаючи, що лише вони виступають від імені народу (це ДУРДОМ), ми ж так дограємося..., і не чекайте, що лад наведуть Антанти чи Троїсті Союзи, ті тільки дивляться і радіють, як в УКРАЇНІ українці з українцями б"ються (Грушевський, Скоропадський, Петлюра)

- Де преса? Преса є? Мене ж ніхто не побачить... Да й без мікрофону... ((((

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.