Прокурор Рівненської області розповів про пріорітети правоохоронних органів

Прокурор Рівненської області Сергій Кубрак назвав основні пріоритети, на які зорієнтовані сьогодні правоохоронні органи:

- Сьогодні усім нам доводиться працювати в тривожних умовах, коли порушено територіальну цілісність держави, відбуваються спроби перешкоджання діяльності державних установ, вчиняється свавілля. Тому зараз особливо актуально об’єднати зусилля  правоохоронних, інших державних органів та громадськості у боротьбі зі злочинними проявами" - сказав прокурор області Сергій Кубрак на координаційній нараді керівників правоохоронних органів.

Він зазначив, що першочерговими пріоритетами у діяльності силових структур мають бути вжиття максимальних заходів до захисту основ національної безпеки країни, боротьба зі злочинами проти авторитету органів влади, правоохоронних органів, - повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Також прокурор області додав, що залишається непростий загальний рівень злочинності у краї, тому основне завдання для правоохоронців – зробити усе можливе для повернення регіону у правове поле, щоб люди у наших містах і селах безпечно себе почували на вулицях.

Важливо скоординувати роботу усіх правоохоронних органів, передусім, у тих галузях, де є проблеми із законністю. Необхідно очистити суспільство від корупції, реагувати на кожен факт порушення законодавства у сфері бюджету, земельних правовідносин.

"Надважливим на часі є забезпечення нормального функціонування прокуратури, так само як і інших правоохоронних органів. Наша задача – разом з усіма гілками влади та громадськістю досягти бажаного результату, від якого залежатиме спокій людей та лад у нашому регіоні, державі", - резюмував прокурор області.

Своє бачення у взаємодії висловили й керівники інших правоохоронних відомств.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.