Роман Коваль: рівненські ЗМІ проти "Правого сектора"

У Рівному на Народному Віче рівняни підняли питання про ніким не обгрунтований силовий розгін вчорашнього рок-концерту "Правим сектором".  Людей обурило свавілля "хлопців із автоматами" і їхній підхід до "вирішення" проблем". Відтак, найбажанішим учасником сьогоднішнього Народного Віче став керівник "Правого сектору" на Рівненщині Роман Коваль.

У своїй промові керівник "Правого сектору" акцентував увагу на тому, що місцеві ЗМІ необгрунтовано обвинувачуюють "Правий сектор" у вчорашньому зриванню рок-концерту. Причиною втручання "ПС" у проведення концерту стало те, що: молодь на заході була випившою, розважалася під час жалоби за загибливими активістами та під час великоднього посту.

- Мене найбільше вразило те, що зараз по сайтам починають розсилати те, що нібито ми зірвали рок-концерт. Я хочу пояснити так, щоб кожен зрозумів. Сьогодні, траур за активістами і кожен хоче проводити концерти - це не припустимо. Коли хтось хоче робити концерт у піст - це не припустимо. Більше того, коли ми побачили велику кількість української молоді, яка напіввипивша і танцює під ту рок-музику - ну це просто не допустимо. І ми всіх після цього просто вигнали із Народного дому, - пояснює вчорашні дії "Правого Сектору" Роман Коваль.

У своєму виступі Роман Коваль акцентував увагу на діяльності співвласника ТРК "Рівне1" та ВД "ОГО" Віктора Данилова:

- Повірте мені, Данилов - людина, яка сьогодні має п'ятдесят відсотків усіх засобів масової інформації тастворює суспільну думку. На сьогоднішній день ця думка не на користь нас із вами, - зауважує керівник "Правого сектора" на Рівненщині Роман Коваль. - Сьогодні немає озвучки. Знаєте чому? Бо вони вважають, що все закінчено.Але це далеко не так, і ми з Вами це маємо знати і розуміти.

Також, за словами Романа Коваля, із завтрішнього дня "Правий сектор" почне зрізувати електричними пилами біл-борди із афішами партії "Українського вибору" (при умові, якщо до 12:00 дня, представники партії самі їх не познімають).

Коментарі

Переважна більшість громадян вважає ,що революція скінчилась, але це тільки маленький крок до нашої спільної мети. Ми, як ніколи повинні бути згуртовані, підтримувати один одного, а не шукати якісь недоліки в кожному.Я ,як мама двох діток, чомусь не боюсь ПС а більше того вірю , що в разі небезпеки для нашого міста, ці люди першими стануть на наш захист..Якщо є люди не задовільні діяльністтю ПС , то потрібно це обговорювати саме з ПС, всі знають де їх знайти і як з ними поспілкуватись.

Пане Роман Коваль з "Правого сектора"!

А чиї сорок днів були 22 березня? Я отут порахував (на калькуляторі), що 22 березня - 40 днів = 10 лютого. З "Небесної сотні" в цей день ніхто не загинув, наскільки відомо.

А що мені робити, якщо у вас піст, а у мене Ханука? Або Бун Пха Вет? Або індійський Новий рік? А якщо мені віра забороняє бути сумним?

А якщо мені взагалі пофіг на релігію і я прийшов послухати музику?

Вот и славненько! ))))ПС - молодцы. Не давайте им спуску. Всех к ногтю. Донбасс с вами!

Давайте розганяти ПС!!! Вже всіх дістали! Їх потрібно впершу чергу люструвати. Безліч вчорашніх бандитів, босоти. Чому для них немає закону? Вони, що Боги? Янукович і міліція, собі такого не дозволяла робити. Самозванці, які творять беспредел! Блін, я після всіх їхній дій по регіонах, починаю любити наших правоохоронців. Їхні дії неприпустимі для ДЕМОКРАТИЧНОЇ держави, яка боролась за ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ!!!

А з яких пір ця сумнівна організація вирішує що можна в піст, а що ні? кому ходити на концерти,а кому ні...А придурки з автоматами це звичайне діло...

Цікаво, що сцена на якій виступав Коваль належить Віктору Данилову. Ще на початку грудня я попросив Віктора Євгеновичп її дати дати. Ми з Віталієм Примаком і ще двома хлопцями їздили її забирати за місто. До речі на бусі, який дав Олексій Хахльов.
Сцену у Данилова я просив на місяць - минуло вже чотири. А про озвучку треба було подбати. Раніше цим займались Примак і Логащук. Але їх "попросили" з майдану. То хлопці й пішли займатись своїми справами. Не треба шукати ворогів там де їх немає.

Проаналізувавши всі секторівські "ляпи" складається думка, що вони працюють за вказівкою московських технологів. Своєчасність та актуальність для російської пропаганди дій Правого сектору просто вражає. Хоча, більшість членів ПС, мабудь, і нездогадуються про подвійну гру окремих керівників сектору.

Пішли нах зі своїми приколами, будемо тоді розганяти нах правий сектор. Поступово Правий сектор починає надоїдати і руйнувати захоплення ним !!

Слабо. Бо клепки немає. Є тільки автомат.

Свобода детектед

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.