У Рівному вручать мистецьку премію в галузі образотворчого мистецтва

У понеділок, 24 березня о 12:00 годині в залі засідань Рівненського міськвиконкому (вул. Соборна 12-а, третій поверх) відбудеться урочисте вручення міської мистецької премії в галузі образотворчого мистецтва імені Георгія Косміаді.

Нагадаємо, міська мистецька премія імені Георгія Косміаді є найвищою в місті відзнакою митців образотворчого мистецтва (живопис, скульптура, графіка, декоративне мистецтво).

Премія присуджується до дня народження Георгія Петровича Косміаді 24 березня, починаючи з 2013 року у розмірі п’ять тисяч гривень.

Премія присуджується за видатні твори, що відзначаються високим професіоналізмом, глибоким розкриттям змісту  та образів, якістю та майстерністю виконання.

Премія  присуджується за твори, виконані в останні три роки. Творчий доробок претендентів має бути оприлюднений на виставках протягом останніх трьох років, але не пізніше як за три місяці до їх висунення на здобуття Премії, мати позитивні відгуки у засобах масової інформації, рецензії у мистецтвознавчій літературі.  Щороку присвоюється лише одна Премія.

Премія присуджується митцю один раз за життя.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подаються  органами державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, творчими спілками, культурно-мистецькими закладами, науковими та навчальними закладами, громадськими організаціями, самовисуванням.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії подавалися до управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради з 1 січня до 1 березня поточного року.

Виплата Премії здійснюється відповідно до розпорядження міського голови на підставі рішення Комітету та виплачується за рахунок коштів, передбачених управлінню культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Рішення Комітету про присудження Премії приймалося таємним  голосуванням присутніх членів Комітету.

Особам, яким присуджується Премія, присвоюється звання лауреатів премії імені Григорія Косміаді, вручається диплом, нагрудний знак  та грошова винагорода.

Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.