Екс-очільник Рівненщини закликає вивести військових з Криму

«Влада в Україні сьогодні повинна попросити вибачення перед українськими військовими, які перебувають у Криму, і негайно вивести їх звідти», - наголосив в ефірі каналу ТВі представник Громадянської ініціативи «Третя Українська Республіка» Віктор Матчук.

За його словами, зараз уже треба домовлятися з Росією про те, в який спосіб українським військовим вийти з Криму разом з їхнім озброєнням і кораблями. А якщо ні, то дати їм можливість, як це прийнято у військових, затопити ці кораблі.

«Вони мають звідти вийти з високо піднятою головою. Потрібно зберегти гордість українських військових», - переконаний Матчук.

На його переконання, влада винна в тому, що не дала військовим зрозумілих наказів.

«Їм не дали наказу воювати і тепер їм не дають наказ покидати свої військові частини. Вони волають про те, щоб їх витягли звідти», - сказав представник «Третьої Української Республіки».

Політик вважає, що те, що відбувається зараз з українською армією, є національним приниженням.

«Воювати пізно. Потрібно вийти звідти. І це функція керівництва держави - організувати цей вивід. З честю і так, щоб їм було куди вийти і щоб їм хотілося вийти, а не лишитися там в якості російських військовослужбовців або в якості цивільних», - наголосив Матчук.

Він також переконаний, що Україна втратила Крим надовго.

«Ситуації не змінить навіть відставка Путіна. Жоден президент Росії ні за яких умов, ні під якими санкціями не піде на те, щоби повернути півострів Україні», - вважає Матчук.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.