Рівненські активісти вимагали у прокурора контроль над сигаретами

Активісти прийшли сьогодні до прокурора Рівненської області Сергія Кубрака з вимогою відреагувати на діяльність підпільних сигаретних заводів, які виявили на Рівненщині.

Нагадаємо, впродовж останнього часу в області зупинили діяльність двох незаконних сигаретних заводів - у Гощі та в Городку.

Як стверджують активісти, діяльність одного із заводів, що виявили в Гощі, організовували не місцеві жителі, а представники з Східних областей. Це були російськомовні хлопці спортивної тілобудови, зовні схожі на «тітушок». Знаходився завод  на  території колишнього Гощанського молокозаводу.  Там активісти разом з податківцями знайшли підробні акзизні марки та пакет з цигарками. Проте готової продукції там вже не було.

Також, як стверджують активісти, на другому поверсі знаходився спортзал, де ймовірно тренувалися «сигаркові» підприємці. Окрім того, за словами активістів, була інформація, що  хлопці, які працювали на незаконному виробництві, періодично їздили у Маріїнський парк, ймовірно, на антимайдан.

От власне діяльність цього заводу та те, що її організатори могли бути причетними до антимайдану й стала приводом візиту до прокуратури. Більше десятка активістів рівненського Майдану прийшли до прокурора області з вимогою відреагувати на таке незаконне виробництво та провести відповідне розслідування. Також активісти залишили в Сергія Кубрака заяву з цього приводу. Зокрема, у заяві активісти просять прокурора прийняти всі необхідні дії щодо цього факту, а також провести повторний обшук на території заводу та на прилеглій території. А також передати вилучений товар на зберігання ліцензованому підприємству згідно чинного законодавства. 

У свою чергу прокурор області Сергій Кубрак зазначив, що наразі за цим фактом податковою інспекцією відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 204 ККУ (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво товару).

- За рішенням суду на цьому підприємстві було проведено обшук у ході якого виявлено лінію по виробництві тютюнових виробів (тіньовий цех). Вилучене під час обшуку віддано на відповідне зберігання. Наразі проводиться досудове розслідування цієї справи, яке відбувається під процесуальним наглядом прокуратури області. проводяться всі необхідні слідчі дії для об’єктивного та всестороннього дослідження обставин справи. За результатами розслідування з урахуванням отриманих доказів буде прийнято законне рішення за цим фактом, - зазначив Сергій Кубрак. 

Коментарі

на сайті взагалі журналістів не має ,дописувачі одні, понаписують і розгрібай полову)))

"податковою інспекцією відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 204 ККУ" - податкова інспекція не є суб'єктом, що здійснює досудове розслідування. Можливо автор мав на увазі податкова міліція?????

/// хлопці спортивної тілобудови, зовні схожі на «тітушок» ///

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.