У Рівному стартувала Всеукраїнська олімпіада з географії

Протягом п’яти днів на  Рівненщині змагатимуться найкращі знавці географії з усієї України. Показати свої здібності та напрацювання упродовж шкільного навчання  приїхала понад сотня учасників зі своїми  керівниками та наставниками. Серед  них  134 учні, 35 керівників команд, 38 членів журі та 17 членів оргкомітету.

Учні восьмих – одинадцятих класів зможуть проявити свою  обізнаність у різних аспектах географічної науки. Члени  журі 41-ї олімпіади зазначають, завдання учні виконуватимуть  як практичні, так і теоретичні.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського,  олімпіаду з Миколаєва перенесли до Рівного і  буквально за кілька днів вдалось підготувати необхідну базу для її проведення.

Олімпіада проходить на базі “Школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей”. Завершиться вона 27 березня.

4 переможці  заключного етапу Всеукраїнської олімпіади, які посядуть абсолютне перше місце рекомендуються    Міністерством освіти і науки України  для   призначення   стипендій Президента України. Про це повідомляє прес-секретар управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.