Зірваний рок-концерт у Рівному: позиція сторін конфлікту

Як писав сайт "ВСЕ" у суботу 22 березня представники "Правого сектору" погрожуючи зброєю змусили музикантів припинити концерт рок-музики. Спеціальний кореспондент сайту "ВСЕ" зконтактував із сторонами конфлікту, щоб почути офіційні заяви щодо події.

– Коли ми ввечері повернулися із Києва, де був з’їзд нам повідомили, що велика кількість п’яних людей знаходиться біля Народного дому. Ми їхали зі столиці зі зброєю. Адже була інформація, що кілька диверсійних груп діють в Україні, зокрема в нашій області й на Житомирщині. Тому ми змушені мати зброю, щоб себе захистити. Вважаємо, що під час посту музика недоречна. Тим більше триває панахида по загиблим на Майдані, сорок днів ще не минуло, – коментує керівник "Правого сектору" на Рівненщині Роман Коваль.

На уточнююче запитання щодо того, чи адекватно не з’ясувавши ситуацію, погрожуючи зброєю припиняти захід, чоловік додав:

– Це не є нормальним, але як сталося так сталося. Заявка на проведення концерту мала бути погоджена із "Правим сектором". Ми не маємо договору оренди приміщення у Народному домі, але ми його офіційно зробили штабом революції. До речі, досі не можемо знайти організатора концерту.

Спеціальний кореспондент сайту "ВСЕ" знайшов організатора концерту DEFEAT GIG II за лічені хвилини у віртуальній події присвяченій у соціальній мережі Вконтакті, де і нині тривають обговорення конфлікту. Владислав Вольфін розповів, як відбувалися події, і запевняє, що мав дозвільні документи, а за оренду залу заплатив 800 гривень.

– Начальник Народного дому, який підійшов, сказав, що все домовлено, але Сашко Білий забрав усі документи, сказав: "Ми тут головні". Я разів тридцять робив там концерти. Цікаво, що і представники "Правого сектору" були на концерті, із ними було договорено, що вони не будуть платити за вхід. Але зараз вони "морозяться". Гранітний (координатор Силового блоку Правого сектору - Ярослав Гранітний, - прим.авт.) каже, що не знав про концерт, а насправді він був в учасниках віртуальної події, – говорить Вольфін.

Концерт важкої рок-музики із назвою DEFEAT GIG II мав відбутися іще 19 лютого. Проте через події у столиці, коли на Майдані та центральних вулицях гинули протестувальники захід відтермінували на 22 березня.

Коментарі

Мне иногда кажется, что Правый Сектор - проект Путина по дестабилизации ситуации в Украине. Из-за таких вот происшествий люди на востоке и боятся "страшных бандеровцев". Если срочно не навести порядок в стране, то потеряем не только Крым. Кстати, почему Белый не защищал наших военных в Крыму?

Хто такий Правий сектор, щоб вирішувати кому виступати, а кому ні? Бандюги.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.