На Рівненщині дворічна дитина втопилася у канаві

У селі Річиця Гощанського району лікарі швидкої медичної допомоги констатували смерть дівчинки, яка, граючись, вибігла з подвір’я будинку, де проживала та впала у заповнену водою меліоративну канаву, що знаходилась неподалік. Про це повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області.

У червні дитині виповнилося б два роки. Під час виїзду на місце події працівники міліції встановили, що Анна гралася на подвір’ї, де за нею наглядав дванадцятирічний братик. Мама займалася по господарству, час від часу дивилася, що роблять діти. Коли вона побачила, що дівчинки немає, відразу кинулася разом з сином її шукати. За декілька хвилин вони знайшли дитину в канаві з водою неподалік від будинку. Анна вже не дихала. Їй почали робити штучне дихання та непрямий масаж серця, але врятувати дитину не вдалося. 

Тіло дівчинки направлено до бюро судово-медичної експертизи.

— На обліку в службі у справах дітей та у центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дана сім’я не перебуває, — зазначив начальник Гощанського РВ УМВС Юрій Сістук. – На разі за даним фактом відкрито кримінальне провадження та проводиться перевірка.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.