Депутат Рівнеради звинуватив Зарічнюка у приховуванні доходів

Депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець під час засідання люстраційного комітету в Рівненській області заявив, що кандидат на посаду начальника УМВС України в Рівненській області Григорій Зарічнюк приховав свої доходи від оренди приміщення на вулиці Млинівській.

Анатолій Чугуєвець сказав, що наразі там працює цех по виготовленню вікон і Григорій Зарічнюк отримує орендну плату за це приміщення, яке не вписав у громадську декларацію. Також Чугуєвець звинуватив Зарічнюка у "покриванні" деяких злочинів та причетності до БЮТ.

На це Григорій Зарічнюк зазначив, що він не отримує орендної плати від фірми вікон, адже там працює його знайомий. Щодо "закидів" про причетність до БЮТ, Григорій Зарічнюк зазначив, що забезпечував охорону громадського порядку, коли у Рівне приїжджала Юлія Тимошенко, але не був у партії. Також за словами Григорія Зарічнюка, він завжди діявив у межах правового поля і немає відношення до злочинів, які йому "приписують".

 

Ключові слова: 

Коментарі

Війну правоохоронцям оголосив депутат Рівнеради Анатолій Чугуєвець
http://www.rivne1.tv/Info/?id=4390&p=0&p1=2

Анатолій Чугуєвець: «Хочу бути корисним своїм виборцям»
http://7d.rv.ua/2012/07/12/%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0...

Зарічнюк білий і пушистий """ а приміщення другу просто так віддав""" він що самий хитрий а людей за дурнів рахує???? Бридко слухати!! І валютчиків і бурштин і все кришував так саме як і попіредники. Треба брати або самого простого дільничого, а чесні є,,, або не бувшого у кріслі!

хай Чугєвець скаже за що він на Зарічнюка заївся. за те що його жінку затримали міліціонери коли вона незаконо міняла валюту біля "СІЛЬПО" і Зарічнюком він це невирішив бо він чесна людина. хай депутат розкаже звідкі в нього достаткі. сильно чесний депутат

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.