Голова Рівненськї ОДА хоче зберегти "Смигаторф"

23 березня в приміщенні Рівненської облдержадміністрації відбулась зустріч голови Рівненськї ОДА Сергія Рибачка з колективом ДП «Смигаторф», що знаходиться в смт Смига Дубенського району Рівненської області та перебуває в тяжкому економічному становищі.

Під час зустрічі робітники підняли питання щодо призначення нового директора підприємства з числа працівників, оскільки в.о. директора ДП «Смигаторф» Ірина Тимощук довела підприємство до межі банкрутства. Проблеми на підприємстві тягнуться ще з минулого року.  Часта зміна керівництва стала приводом для страйку працівників. У такий спосіб колектив висловив невдоволення постійними змінами на підприємстві, які негативно впливали на роботу. Люди вимагали не допустити скорочення робочих місць (нині там близько 200 працюючих), прямого підпорядкування Міненергетики, адже побоюються приватизації заводу.

Сергій Рибачок пообіцяв  допомогти колективу у вирішенні їхніх проблемних питань та напрацювати заходи по нейтралізації негативних обставин, які склались на підприємстві.

- Я вважаю, що на Рівненщині є достатньо кваліфікованих фахівців, які змогли б очолити «Смигаторф» і дати поштовх для його процвітання. Ми зробимо все можливе для того, щоб підприємство не збанкрутувало і продовжувало розвиватися, - зазначив Сергій Рибачок.

Загалом, усі наболілі для працівників ДП «Смигаторф» питання були обговорені та перебувають в стані вирішення.

Сьогодні «Смигаторф» - дочірнє підприємство державного «Рівнеторфу». Підприємство виготовляє і реалізує торфяні напівфабрикати, фрезерний торф для с/г, фрезерний паливний торф. Про це повідомляє прес-служба Рівненськї ОДА.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Популізм в нашому суспільстві завжди проходив на ура, адже гучні заяви якось легше проходять й засвоюються мозком пересічного громадянина, ніж якісь нікому непотрібні паперики з описаним в них реальним станом речей. А реальний стан речей полягає в тому, що підприємству під шумок шукають нового вигідного корупціонерам власника, який справно пиздитиме сам й з поклоном й пухким конвертом бігатиме до покровителей

Перш ніж заявляти, що підприємство перебуває на межі банкрутства, потрібно розібратися чи це справді так! подивитися фінансові звіти, документи хочаб, що це підтверджують, а не писати різні дурниці..Слава Україні!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.