Дніпропетровські чиновники вже підготувалися обороняти область

На Дніпропетровщині вперше в Україні створили Рада оборони області. Цей орган діє при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Про це повідомив у персональному профілі в мережі Фейсбук заступник губернатора з питань внутрішньої політики Борис Філатов.

За його словами чиновника, основне завдання Ради: координація та взаємодія усіх силових відомств на випадок військового вторгнення.

- Відпрацьовані всі питання: від видачі зброї населенню та охорони комунікацій на випадок, наприклад, парашутного десанту до запасних каналів зв'язку між керівниками. Іноді те, що відбувається [нині в Україні], нагадує мені безумство. Але не ми почали першими. Нехай тепер спробують, - написав Філатов.

Нагадаємо, що на початку березня губернатором області із власної ініціативи був призначений український мільярдер Ігор Коломойський. Два тижні тому із власної кишені олігарх оплатив паливо для техніки військових частин, що входять до складу Південного оперативного командування.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Какой десант? Какие парашютисты? Любители бюджетных денег изображают кипучую деятельность. Ну кто в здравом уме поверит, что умный человек олигарх еврей Коломойский начнёт за свой счет снабжать Украинскую армию? Абсурд.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.