За кров Музичка, Авакову доведеться відповісти, - рівненський Правий сектор

Рівненський Правий сектор вбивство Олександра Музичка (Сашка Білого) покладає на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Про це керівники рівненського Правого сектору заявили під час прес-конференції з приводу загибелі Олександра Музичка.

"Найгірше те, що було вбито не ворогами, а нашими "друзями", яких Саша Музичко привів до влади. Ви чули останню заяву Авакова. Думаю, не має більше, що коментувати. І не хочемо її коментувати. Ще не має офіційної заяви нашого керівництва. Ми б дуже сильно хотіли знати, чим займаються правоохоронні органи сьогодні, чим займається пан Аваков. З "Беркута" вони вже перетворилися на "Соколів". "Соколів" Авакова. Прикро одне, що коли треба було відправити відрозділ "Сокіл" викрасти тих, хто в Криму проводив сепаратистські дії, то на жаль, вони цього не робили. Вони сьогодні знищили націоналіста, людину, яку знала практично вся Україна. За цю кров, ми впевнені, Авакову доведеться відповісти, - заявив керівник Правого сектору Рівненщини Роман Коваль.

За версією МВС, "при затриманні членів ОЗГ громадянин Музичко, відомий ще як «Сашко Білий», вчинив збройний опір та поранив одного з працівників міліції. Правоохоронці були змушені застосувати зброю. Трьох членів ОЗГ правоохоронці вивезли до Києва. Про це перший заступник Міністра внутрішніх справ повідомив на брифінгу в МВС України, йдеться на сайті МВС України".

Коментарі

Аваков вбиває рівнян.

Да Ви краще розкажіть, як підприємства Рівненщини грабували на потреби революції, приїжджаючи на автобусах з автоматами і погрожуючи людям вимагали гроші, автомобілі і тд, патріоти-ппц які!

Юля це вчинила! Ось яка жiнка!