Рівненський Правий сектор: смерть Музичка - замовне вбивство

Рівненський правий сектор розцінює загибель Олександра Музичка, як замовне вбивство.

Про це під час прес-конференції заявив сотник Правого сектору Олександр Пантюхов.

"Сьогодні відбулось замовне вбивство. Це вбивство замовив уряд, пан Аваков. Сашко про це знав, він до цього був готовий", - сказав Олександр Пантюхов.

За словами Олександр Пантюхова, спецпризначенці підрозділу "Сокіл" відразу вели стрільбу на ураження.

"Вночі штурмував "Сокіл". Очевидці, які були присутні в Бармаках, у цьому кафе розповідають таке: відкрилися двері заїхали машини спецпідрозділів і почалась відразу стрільба. Стрільба велась відразу на ураження по живих цілях. Сашко був поранений в ногу. Три постріла було по ногах. Труп знайшли ми вже, як приїхали на місце події, у нього руки були зв'язані за спиною. Було прострілене серце. Постріл був чіткий у серце. Він лежав на пагорбі. Його просто застрелили", - наголосив сотник Правого сектору.

"Ці казнокради сьогодні до вчорашнього дня були просто казнокрадами, які розкрадали бюджет, ділили посади. Але з вачорашнього дня це вбивці. на їхніх руках кров націоналіста, патріота", - заявив Олександр Пантюхов. 

Коментарі

Друже, ти навічно в наших серцях!

Він був НАШ. Інколи страшний,інколи кумедний,завжди не зручний. Його ненавиділи, його обожнювали. Але байдужих до його особистості не було. Сашко переборов буремні 90-ті, вижив у Чечні. Можливо цинічно, але пішов він на вістрі слави. Якої? Покаже час.Але точно знаю, після цього стаєш патріотом. Слава Україні!