Родича екс-губернатора Рівненщини затримали під час спецоперації

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", минулої ночі у кафе "Три карасі" вбили Олександра Музичка, відомого як Сашко Білий. Ще п'ятьох людей, які відпочивали разом з ним викрали невідомі люди у масках.

Сьогодні зранку перший заступник Міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов повідомив, що це було затримання організованої злочинної групи, під час якого Олександр Музичко чинив опір. Правоохоронці змушені були застосувати зброю, при цьому поранивши Сашка Білого. Медики, які прибули на місце події за викликом працівників міліції, констатували його смерть.

Також з'ясувалося, що п'ятеро людей, які перебували з Олександром Музичком не викрадені, а затримані. Серед них і чоловік племінниці екс-очільника Рівненщини Василя Берташа, директор Рівненського міського центру зайнятості Володимир Доценко.

У свою чергу Володимир Євдокимов зазначив, що в діях затриманих членів ОЗГ вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 257 (Бандитизм) Кримінального кодексу України. Трьох затриманих правоохоронці вивезли до Головного слідчого управління МВС України. 

Тим часом, як повідомили у прес-службі міністерства внутрішніх справ України, ще двоє затриманих наразі перебувають в Рівненському обласному управлінні міліції до з'ясування всіх обставин. Інформацію про те, чи були затримані поранені у прес-службі міністерства не коментують.

Проте, як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел у правоохоронних органах, в Рівненському обласному управлінні міліції немає затриманих, які перебували з Олександром Музичком у кафе "Три карасі". Наразі вони також перебувають у Києві, проте, за інформацією наших джерел їм не оголошено про підозру у вчиненні якогось злочину, і зараз з Рівного до столиці виїхала група людей, щоб їх забрати. Серед тих, кого відпускають, начебто, і родич Василя Берташа Володимир Доценко.