МВС: Музичку оголосили про підозру. В міліцію його не викликали, - ПС

Рівненський Правий сектор заявляє, що Олександр Музичко не отримував повістки від міліції.

Про це під час прес-конференції заявив сотник рівненського Правого сектору Олександр Пантюхов.

"Жодного пострілу проти ворогів, дійсних ворогів, які захопили Крим не було зроблено. Постріл пролунав проти патріота України.

Жодних повісток йому не приходило. Жодних викликів до міліції йому не було. Просто це було вбивство, яке виконав спецпідрозділ "Сокіл".

На сьогоднішній день виконуючий обов'язки Турчинов не забезпечив цілісність нашої держави. Хоча за Конституцією він гарант цілісності нашої держави. Вони просто сьогодні нагло розстрілюють націоналістів і патріотів. І ці репресії будуть продовжуватись. Тому, що їм не вигідно. Вони хочуть і далі дерибанити нашу країну", - заявив Олександр Пантюхов.

Нагадаємо, що за офіційною версією МВС, 8 березня слідчими було відкрите кримінальне провадження за статтями Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за хуліганство, а також за погрози чи насильство щодо працівника правоохоронного органу. 9 березня громадянинові Музичку було повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, а 12 березня його було оголошено в розшук.

24 березня Олександра Музичка було вбито. Міліція заявила, що це відбулось при затриманні організованого злочинного угрупування. 

Ключові слова: