Рівненський Правий сектор: Ми не зупинимось

Вбивство Олександра Музичка не зупинить діяльність Правого сектору.

Про це під час прес-конференції заявив керівник Правого сектору Рівненщини Роман Коваль.

"Ми не зупинимось, як би нас зараз не залякували. Ми будемо йти до кінця. І не хай не думає теперішня влада, що дорвавшись до провладного корита, вона зможе поставити нас у якісь рамки. Ми не будемо в рамках, бо українці виборювали цю незалежність не для того, щоб привести когось до влади: Турчинова, Яценюка, Авакова. Вони хотіли змінити ту систему. І саме з такими хлопцями як Олександр Музичко можна було змінити цю систему. Але він їм був неугодний", - заявив Роман Коваль.

Нагадаємо, що за офіційною версією МВС, 8 березня слідчими було відкрите кримінальне провадження за статтями Кримінального кодексу, що передбачають відповідальність за хуліганство, а також за погрози чи насильство щодо працівника правоохоронного органу. 9 березня громадянинові Музичку було повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, а 12 березня його було оголошено в розшук.

24 березня керівника Правого сектору Західного регіону Олександра Музичка було вбито. Міліція заявила, що це відбулось при затриманні організованого злочинного угрупування.