Яким чином керівники комунальних закладів Рівненщини отримуватимуть премії?

Преміювати керівників обласних комунальних закладів за погодженням з профільною постійною комісією обласної ради рекомендують члени постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту, засідання якої відбулось сьогодні під головуванням Олега Хомича.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облради.

До порядку денного засідання було включено шість питань, але найбільш дискусійним виявилось перше – «Про пропозиції щодо внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік».

При розгляді цього питання голова постійної комісії Олег Хомич проінформував про причини прийняття президією облради на засіданні 18 березня рішення «Про порядок фінансування видатків з обласного бюджету на 2014 рік». Нагадаємо, цим рішенням заборонялось здійснювати з обласного бюджету працівникам бюджетних установ виплату премій, надбавок, доплат до посадових окладів (ставок), надбавок за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи, за складність та напруженість, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб, грошової допомоги при виході на пенсію, винагород.

Олег Хомич наголосив, що незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, керівники та працівники адміністрацій обласних комунальних закладів, установ не соромляться нараховувати та виплачувати собі премії в десятки тисяч гривень. Водночас, структурні підрозділи облдержадміністрації, у підпорядкуванні яких донедавна перебували обласні комунальні заклади, жодним чином не  контролювали незаслужене преміювання керівництва закладів та не перешкоджали такому розбазарюванню коштів обласного бюджету. Тож прийняте президією обласної ради рішення насамперед спрямоване на недопущення таких випадків.

Щоб уникнути повторення таких ситуацій в майбутньому, та, водночас, матеріально заохочувати керівництво обласних комунальних закладів, установ за певні досягнення у роботі, депутати рекомендують преміювати керівників закладів після погодження з профільними постійними комісіями обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.