У Рівному створять обласний центр позашкільної освіти

З ініціативою створення Рівненського обласного центру позашкільної освіти, який об’єднає три обласних комунальних заклади - станцію юних туристів, станцію юних натуралістів та станцію юних техніків, виступив голова постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту Олег Хомич під час засідання депутатської комісії.

Члени профільної комісії підтримали ініціативу свого колеги та рекомендували управлінню освіти і науки облдержадміністрації спільно із зазначеними комунальними закладами у двомісячний термін розробити концепцію обласного центру позашкільної освіти на базі КЗ «Станція юних натуралістів». 

На сьогоднішній день станція юних натуралістів має відповідну земельну ділянку для будівництва обласного закладу. Основним завданням новоствореного Рівненського обласного центру позашкільної освіти буде організація різнопланового дозвілля школярів у позаурочний час. 

Водночас, замість наявних трьох закладів діятиме один, який дозволить ефективніше використовувати кошти обласного бюджету. Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.