У Рівному стартував соціальний конкурс для вагітних

У Рівному до Дня матері відбудеться четвертий щорічний конкурс для вагітних «Пузата мама-2014». Цьогоріч організатори конкурсу планують залучити до соціального проекту якомога більше майбутніх мам. Традиційно вагітні стануть не тільки учасницями корисних тренінгів, а й зірками фотосесії  та модної свіцької вечірки.

Як розповіла організатор конкурсу «Пузата мама» Оксана Кравець,  цьогорічною родзинкою конкурсу є те,  що усі без вийнятку вагітні, зможуть прийняти участь у проекті.  Для учасниць проведуть цілу низку заходів: тренінгів, фотосесій, зустрічей та знайомств. Закінчиться конкурс модною вечіркою, де на подіум вийдуть усі учасниці і дітки усіх попередніх проектів «Пузатої мами». Залучать до участі і малюків, які народились за час перший трьох сезонів «Пузатої мами». На них чекатимуть казкові герої, солодкі подарунки та веселі клоуни.

 - Триватиме проект майже два місяці, - зауважила Оксана Кравець. – З матусями учасницями працюватимуть досвідчені фахівці, тренери, художники, постановники та фотографи.  Крім того цьогоріч «Пузата мама-2014» створить «Путівник молодої мами», де буде розміщено актуальну та корисну інформацію для усіх батьків. А саме корисні поради, адреси поліклінік, пологових, дитячих магазинів, розвиваючих центрів, курси підготовки до пологів. 

«Пузаті мами» стануть учасницями ексклюзивних фотосесій найвідоміших фотографів Рівного. Результатом цієї роботи буде відкриття фотовиставки. Традиційною особливістю конкурс є те, що журі не обиратиме одну переможницю. Кожна з фіналісток проекту отримає спеціальний титул від організаторів та спонсорів.

 

Участь у проекті  можуть взяти вагітні рівнянки з періодом вагітності від 3 до 7 місяців.  Прийом заявок триватиме до 5 квітня 2014 року. Для реєстрації учасниць необхідно до 5 квітня 2014 року  подати заявку з поміткою «Пузата мама» на e-mail: puzatamama@ukr.net, де потрібно вказати таке:

-  ПІБ, контактний телефон (обов’язково!)

- інформацію про себе (місто проживання, місце навчання або роботи, вік, зріст, життєве кредо та хобі)

-  термін вагітності

-  наявність дітей, їх вік

-  1 або більше фото (звичайно, щоб було видно животик).

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.