У Рівному з’являться філіали французьких підприємств

Зустріч міського голови Рівного Володмира Хомка із представником посольства Франції в Україні Юлією Сотьє відбулася в Рівному. Метою зустрічі стало обговорення співпраці із залучення іноземних інвестицій у Рівному. Ініціювала такі перемовини французька сторона.

- Франція бачить Україну як партнера у енергозберігаючій сфері. У нас є досвід співпраці в інших містах України у централізації опалення, - каже представник посольства Франції в Україні Юлія Сотьє. - У нас є будинки, що споживають енергію, яку самі ж і виробляють. В Україні ви можете мати такі ж будівлі.

Французькі представники також запевнили, що спонукатимуть підприємства своєї країни створювати філії у Рівному. Адже вони назвали наш обласний центр - регіоном, прихильним до інвестицій, тобто тим, в якому для цього створюють усі необхідні умови.

Володимир Хомко, у свою чергу, пообіцяв особисто супроводжувати проекти у співпраці із французькою стороною, якщо вони виявляться цікавими та привабливими для міста. Про це повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.