Аваков пропонує оцінити справу по Сашку Білому представнику громадськості

МВС готове допустити уповноваженого представника від громадськості до оцінки результатів розслідування убивства Олександра Музичка, відомого як Сашко Білий.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав у Facebook.

Враховуючи "великий суспільний резонанс спецоперації МВС із затримання Олександра Музичка, його загибелі в результаті перестрілки з міліцією", він публікує хронологію подій тієї ночі, зафіксованої в рапорті ГУБОЗ.

"Крім того ухвалене рішення зробити максимально прозорими результати службового розслідування з перевірки правомірності застосування зброї співробітниками міліції", - повідомив Аваков.

"МВС готове допустити до оцінки результатів цього розслідування уповноваженого представника від громадськості (Найєм, Лещенко, Ю. Луценко, Є. Захаров, Бутусов, Соболєв .. кого хочете)", - додав він. 

Аваков знову наголосив, що "будь-яка людина, у руках якої перебуває незареєстрованна зброя, (яка) чинить озброєний опір міліції – є правопорушником".

"Незалежно від кольору партійного прапора чи проголошуваних гасел. Як би він себе не називав, якою би личиною не прикривався - хоч "Правим сектором", хоч "Самообороною Майдану". Кожен злочинець повинен бути й буде роззброєний і притягнений до відповідальності суворо за законом. Інакше ми порядок на вулиці країни не повернемо!", - наголосив міністр.

Він повторив, що люди з автоматами, які обкладають "даниною бурштиновидобування" і нападають на приватні будинки й підприємства – не патріоти, а "мародери". "Той патріот, хто будує нову українську армію – а не дає щоденні приводи для російської пропаганди дискредитувати Україну на весь світ і виправдовувати окупацію", - заявив Аваков.

"Хочете, щоб країна перетворилася на Сомалі з озброєними бандами, які ділять владу? Кремль цього хоче точно! Путін цього домагається! Я ж буду докладати всі сили, щоб цього не було", - заявив Аваков.

Українська правда

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.