Рівненський сміттєпереробний завод може запрацювати до кінця року?

Питання функціонування сміттєпереробного та сміттєспалювального заводів вже не вперше піднімається впродовж останнього часу в Україні. Про це під час зустрічі з журналістами Рівному повідомив міністр економічного розвитку України Павло Шеремета.

За його словами, наразі це питання розглядається і готуються пропозиції щодо його законодавчого врегулювання. 

- Впродовж кількох тижнів нам надійдуть пропозиції щодо змін, які мають бути внесені у законодавство для того, щоб рівненський сміттєпереробний завод міг запрацювати. Далі народні депутати України мають розглянути відповідні законопроекти і прийняти рішення. На це також потрібно час. Якщо такі законопроекти будуть прийняті, то законодавчо врегулювати питання роботи сміттєпереробного заводу можна до кінця цього року. Проте зараз це питання ще вивчається, - зазначив Павло Шеремета.

У свою чергу голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок розповів, що наразі у Рівному готують свої пропозиції щодо внесення відповідних змін у законодавство.

- Проблема функціонування сміттєпереробного заводу наразі у Рівному вивчається. Вирішення цієї проблеми потребує внесення відповідних змін у законодавство. Ми зараз працюємо над тим, щоб надати свої пропозиції щодо цього. Думаю, впродовж кількох тижнів ми їх підготуємо, - сказав Сергій Рибачок.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.