На Рівненщині стартував проект «Інклюзивна освіта: крок за кроком»

«Інклюзивна освіта: крок за кроком» -  проект  міжнародної технічної допомоги, що реалізується за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки та Агентства США з міжнародного розвитку.                                       

Мета проекту - покращити умови для дітей з особливими потребами отримання рівного доступу до якісної освіти та інших послуг в інклюзивному навчальному середовищі.

Проект реалізується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком». 

Основними завданнями проекту є, в першу чергу,  покращити рівень підтримки дітей з особливими потребами в умовах загальної дошкільної та початкової освіти;  підвищити рівень компетентності батьків, які виховують таких дітей, посилити спроможність  педагогів та викладачів системи післядипломної педагогічної освіти та підвищити рівень компетентності місцевих управлінь освіти щодо інклюзивної освіти.   До участі у цьому проекті залучені  п’ять  областей – Рівненська, Черкаська, Вінницька, Луганська та місто Київ.  

В рамках реалізації проекту на Рівненщині було підписано  меморандум про співпрацю між Всеукраїнським фондом «Крок за кроком»  та управлінням освіти і науки Рівненської ОДА. Ним передбачається створення Інклюзивного ресурсного центру в нашій області, проведення тренінгів   для педагогів, батьків та  викладачів, а також  видання посібників з питань інклюзивної освіти. 

Втілюватиметься проект до лютого 2015 року. Про це повідомляє прес-секретар управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.