Коли рівняни прощались із Сашком Білим, Хомко давав прес-конференцію

У той час, коли рівняни прощаються із керівником Західно-українського Правого сектору, активним учасником революційних подій в Україні Олександром Музичком, якого застрелили під час спецоперації спецпідрозділу "Сокіл", міський голова Рівного провів прес-конференцію про результати поїздки до Києва.

Прес-конференція була дуже актуальна тому її не можна було перенести.

Після зустрічі із ЗМІ, прес-служба надіслала Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Як зазначено в документі:

"Метою Концепції є визначення напрямів, механізмів та строків формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади, спроможної створити та підтримувати повноцінне життєве середовище для громадян, максимально забезпечити передовсім надання якісних та доступних публічних послуг, становлення інститутів демократії участі, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території, узгодження інтересів держави та територіальних громад".

Натомість депутати Рівнеради ініціюють проведення позачергової сесії Рівнеради у зв`язку з політичним вбивством Олександра Музичка.

Пізніше від Рівнеради прийшла розсилка на електронні пошти ЗМІ про те, що Володимир Хомко підтримує ідею про створення пам’ятної художньо скульптурної композиції "Небесна сотня". Вочевидь це і було те загадкове: "В ході прес-конференції також буде підняте одне актуальне для міста питання". Питання безперечно актуальне та потрібне, однак день для цього обрали, м'яко кажучи, не вдалий.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.