Міністр економічного розвитку розповів у Рівному про складні рішення, перспективи і зарплати бюджетникам

Cьогодні з робочою поїздкою на Рівненщині перебуває міністр економічного розвитку та торгівлі України Павло Шеремета. У рамках візиту в нього відбулася робоча зустріч з головою Рівненської ОДА Сергієм Рибачком, зустріч з представниками економічного блоку області та керівниками місцевого самоврядування регіону та прес-брифінг.

Власне під час прес-брифінгу Павло Шеремета розповів про найближчі плани в напрямку покращення економічної привабливості Рівненщини.

Як зазначив Павло Шеремета, зараз держава повинна приймати складні рішення, які практично готові і будуть запропоновані на розгляд Верховній раді найближчими днями. 

- Адже зараз ні для кого не секрет, що стан державного бюджету поганий і його потрібно переглядати. Всі розуміють, що перегляд завжди йде не в сторону підвищення. Йдучи на таке рішення, нам потрібно шукати джерело росту. Джерело зростання – це підприємництво, наш бізнес. Тому проблеми, які існують у цій галуз потрібно вирішити найближчим часом і дати можливість бізнесу розвиватися. Для цього будуть прийматися закони спрямовані на полегшення і здешевлення бізнесу. Також потрібно створювати умови для розвитку підприємств, - сказав міністр.

Щодо Рівненщини, то Павло Шеремета вважає, що найбільший потенціал для розвитку мають галузі агромашинобудування і будівництва. Саме вони, за словами міністра, і мають бути пріоритетними.

Також Павло Шеремета додав, що не менш важливими питаннями, на які звертатиметься увага найближчим часом буде дотримання права власності, боротьба з корупцією та хабарництвом.

Окрім того, на думку міністра, зараз потрібно проводити оптимізацію податкової системи та працювати над підвищенням економіки в цілому. Зокрема, для цього він хотів зустрітися з студентами, адже людський ресурс дуже важливий і тому я б хотів почути їх думку щодо розвитку економіки. Адже це наше майбутнє.

Наприкінці зустрічі міністр запевнив, що цьогоріч в Україні гроші на зарплати бюджетників будуть. Але, за словами міністра, потрібно розуміти, що кошти, які покривають витрати по цьому напрямку мають бути сталими. 

Також у рамках візиту на Рівненщину Павло Шеремета відвідав ПАТ «Волинь-Цемент» та запланована зустріч з професорсько-викладацьким складом і студентами Національного університету водного господарства та природокористування.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.