Підприємство "Рівнегаз" витратило майже 9 мільйонів на нові авто

На закупівлю сучасних автомобілів компанія направила 8,7 мільйонів гривень. 24 автомобілі марки Volkswagen Transporter будуть задіяні для роботи аварійно-диспетчерських бригад та експлуатаційних служб, безпосередньо для виїздів на екстрені виклики. Це дозволить значно підвищити оперативність реагування на аварійні заявки та скоротити витрати пального.

Нові транспортні засоби різного технологічного призначення розподілили між вісьмома управліннями по області та  службами головного підприємства у Рівному.  8 автомобілів марки Volkswagen Caddy будуть задіяні в роботі експлуатаційних служб, які обслуговують газопроводи та споруди на них.

Автомобілі вже пройшли процедуру реєстрації, вони укомплектовані необхідним спецінструментом та обладнанням. За своїми технічними характеристиками транспортери мають ряд переваг: кращу прохідність і керованість, високу надійність, що дасть можливість оперативніше реагувати на виклики, вчасно прибувати на місце події та ліквідовувати аварійні ситуації.

- Придбання спецавтомобілів такого рівня -  це важливий крок для оптимізації роботи газового господарства, - говорить голова правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Дубас. - Оновлення автопарку  дозволить значно скоротити витрати пального та зменшитизатрати на ремонт транспорту. Крім того, придбання сучасних автомобілів покращило умови роботи персоналу та безпеку руху, що гарантує  споживачу мобільність та професійність послуг.

В цілому на підприємстві експлуатується  232 автомобілі та 15 одиниць спецтехніки.  ПАТ «Рівнегаз» планує і надалі модернізувати автотранспорт підприємства. Так у поточному році заплановано придбати ще 4  Volksvagen caddy та 1 екскаватор, щоби максимально забезпечити новим транспортом  усі управління в області. Про це повідомляє прес-служба "Рівнегаз".

 

Ключові слова: 

Коментарі

а зарплата декілька років як слимак біжить за Volkswagen Transporter та Caddy

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.