Рівненські художники розробили проект барельєфу на честь Небесної сотні

Рівненські художники наразі плідно працюють над створенням барельєфу "Небесна сотня" та його увіковіченням на стіні будинку, який розташований між колишнім католицьким костелом (а нині залом камерної та органної музики) та мостом через Устю.

Своє бачення, ідею та дизайн майбутнього проекту митці вже втілили у конкретні пропозиції. Днями на сайт міського голови Рівного Володимира Хомка (http://www.khomko.rv.ua/) надійшла конкретна пропозиція від автора ідеї, художника-дизайнера Олексія Огонь. 

Зокрема, у зверненні йшлося:

"Шановний пане голово! Ми представники громади Рівного, творчий колектив, патріоти свого чудового міста, у зв’язку з останніми подіями у нашій країні маємо ідею про створення пам’ятної художньо скульптурної композиції "Небесна сотня".

З огляду художньої композиції та знаючи архітектуру нашого міста, ми пропонуємо розташувати її в людному місці з активним автомобільним рухом. На нашу думку, досить вдалим місцем є торець будинку по вулиці Гоголя, 4 (біля органного залу, перед мостом через р.Устя). Ми розробили ескіз даної композиції.

 Основою композиції є робота Рівненського художника і музиканта Юрія Журавля "Небесна сотня". Конструкції барикад виготовлятимуться по технології артбетону - міцна, антивандальна монолітна конструкція. Присимо підтримати та сприяти швидкому втіленню в життя даного проекту та вирішенню питань з власниками двох білбордів, банкомату "Приватбанку" та стаціонарного телефонного апарату "Укртелеком".

 При можливості просимо фінансової допомоги".

- Хоч я це питання ще глибоко не вивчав, але пропозиція мені подобається. Я просив би журналістів розмістити на своїх сайтах цей проект і обговорити його в мережі Інтернет. Це невеликі кошти, ми можемо запросто це зробити. Особисто я цю ідею підтримую. Винесемо на сесію і питання буде вирішено, - наголосив сьогодні під час прес-конференції міський голова Володимир Хомко. Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.