Громадськість пропонує працівникам ДАІ навчати рівненських школярів

Вирішувати проблему аварійності на дорогах та недотримання пішоходами правил дорожнього руху будуть перевихованням школярів. Таку пропозицію було озвучено під час спільного круглого столу ДАІ та представників громадськості.

Зокрема, громадські активісти пропонують розробити методичний матеріал на кілька років і запровадити у школах уроки вивчення правил дорожнього руху. Це має бути, на думку активістів, кількагодинний курс. А для кращого сприйняття учнями матеріалу, для викладання таких уроків можна запрошувати працівників ДАІ, які краще вплинуть на учнів, аніж добре знайомі їм вчителі.

Також, на думку представників громадськості, до учнів потрібно доносити ще й наочну інформацію, а не лише розповідати про основні правила дорожнього руху. Адже якщо учням розповісти, що у їхньому місті, селі, селищі були ті чи інші аварії, у яких постраждали та загинули люди, вони задумаються перед тим, як порушити правила дорожнього руху.

З тим, що учні краще сприйматимуть інформацію, отриману від працівників ДАІ, аніж від вчителів, погодився і в. о. начальника ДАІ в РІвненській області Олег Ющук. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.