Хомко прогуляє сесію Рівнеради

Сьогодні зранку міський голова Рівного Володимир Хомко на запрошення міського голови Львова Андрія Садового поїхав на Форум місцевого самоврядування. Цей захід є продовженням наради у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Нагадаємо, сьогодні також вдбудеться позачергова сесія Рівнеради з приводу політичного вбивства керівника Західно-українського «Правого сектору» Олександра Музичка. 

Проте у Володимира Хомка важливіші справи. Як повідомили у відділі інформаційно-аналітичного забезпечення Рівнеради, форум, на який відбув міський голова, збере учасників та доповідачів з усієї України - мерів українських міст, міністрів, провідних експертів у сфері місцевого самоврядування та представників мас-медіа. Також братимуть участь представники Програми Ради Європи в Україні, Німецького товариства з міжнародного співробітництва, представники посольств та міжнародних організацій.

Як наголошується, Форум покликаний стати платформою для діалогу та подальшого формування спільного бачення розвитку подій у країні та вироблення напрацювань по реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Форум має намір звернути увагу суспільства на роль органів місцевого самоврядування у підтримці розвитку громадянського суспільства, а також ініціювати конкретні зміни, спрямовані на надання більших повноважень місцевим громадам та виокремлення механізмів успішного місцевого розвитку. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.