Кандидат на посаду голови Костопільської РДА стажується

Нещодавно голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок оприлюднив список кандидатур на посади голів районних адміністрацій.

Зокрема у Костополі громадськість підтримала кандидатуру Юрія Кузнюка. Майбутнього голову було погоджено на люстраційному комітеті.

На даний момент, відповідно розпорядженню голови ОДА Сергія Рибачка, Юрій Кузнюк проходить процес стажування, - пише kostopilnews.com

- В загальному, стажування являє собою поступове детальне входження в стан справ, зокрема знайомство із законодавством, роботою апарату, обов’язками голови та заступників, діловодством. Це свого роду перехідний період, під час якого я адаптуюсь та напрацьовую свій план  роботи. На рахунок зміни кадрів, я підтримую позицію обласного керівництва – кардинальні  зміни у цьому плані не принесуть позитивного результату. Переформатування повинне проходити  розумно, поступово і так, щоб не постраждав наш район. Звичайно, є й такі кадрові зміни, які не  можуть чекати, для прикладу, посаду заступника голови РДА повинна обійняти нова та одночасно  професійна людина. Крім того, однією з вимог Майдану була люстрація, – українці з нетерпінням  чекають на закон, який дасть вагомі підстави для того, щоб провести очищення влади, адже  потрібно розуміти, що голова РДА одноосібно перезавантаження влади в районі не зробить, – зазначає Юрій Кузнюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.