У Рівному шахраї називаються біженцями з Криму

До Рівненського міськвідділу міліції надходять повідомлення від рівнян, що до їх помешкань навідуються невідомі особи та просять грошової допомоги розповідачи, що вони являються біженцями з Криму.

Як повідомили у Рівненському міськвідділі міліції, аби запобігти злочинам пов’язаних з шахрайськими діями та  застерегти населення в подальшому 26 березня 2014 року створено  міський координаційний центр з вирішення питань, пов'язаних з розміщенням та життєзабезпеченням мешканців Автономної Республіки Крим, які прибули у місто Рівне для тимчасового проживання у зв'язку з нестабільною ситуацією на території Автономної Республіки Крим.

Усі небайдужі мешканці Рівного, щоб допомогти кримчанам можуть звернутися до Управління праці та соціального захисту населення Рівненського міськвиконкому. Усю необхідну інформацію для благодійності рівняни можуть знайти на офіційному сайті за адресою: www.city-adm.rv.ua ( електронна адреса Sobes12@mail.ru ,  телефони 26-64-95, 22-14-17, 26-65-24. Контактна особа Нинзелик Наталія Петрівна).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.