Депутати Рівнеради від "Батьківщини" хочуть своє звернення щодо вбивства Музичка

У ці хвилини розпочинається позачергове засідання сесії Рівнеради. Наразі депутати ще продовжують збиратися у сесійній залі.

Нагадаємо, до порядку денного мало бути включено два питання. А саме про звернення щодо політичного вбивства Олександра Музичка та виділення матеріальної допомоги на його похорони.

У зверненні зокрема йдеться:

1. Вважаємо, вбивство органами МВС громадсько-політичного діяча і усієї Західної України Олександра музичка політичним замовним вбивством, яке ініційоване особисто містром МВС Арсеном Аваковим та мовчазного потурання в.о. президента Олександра Турчинова.

2. У звязку з цим вимагаємо :

- Піти добровільно у відставку в. о. президента ТурчиновуО. та з посади міністра Авакову А.

- оприлюднити деталі спецоперації МВС та притягнути до кримінальної відповідальності усіх керівників та виконавців задіяних у вбивстві Олександра Музичка.

3. Від імені мешканців Рівного висловлюємо співчуттяродині та побратимам загиблого. А політичним вбивцям - зневагу від рівнян та депутатського корпусу Рівнеради.

4. Опублікувати звернення у газеті "Сім днів".

Тим часом, як стало відомо, частина депутатів, у тому числі від фракції "Батьківщина" ініціють включити до порядку денного власне звернення щодо обставин загибелі Олександра Музичка. У ньому депутати суттєво змінили деякі пункти, які озвучувалися у вчорашньому зверненні. 

На зауваження з цього приводу депутата Рівнеради Анатолія Чугуєвця, заступник міського голови Рівного і очільниця міського партійного осередку "Батьківщини" Галина Кульчинська зазначила, що міські обранці можуть розглядати кілька варіантів звернення з цього приводу та висловити свою думку шляхом голосування, яке з них прийняти.

Наразі невідомо чи збереться на засідання сесії достатня кількість депутатів. У залі засідань також присутні представники "Правого сектору".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Рівнеради хочуть знати долю затриманих під час вбивства Музичка

Розпочалась позачергова сесія Рівнеради по питанню смерті Музичка

Музичка просили виїхати з України через кредит МВФ?

Рівненського депутата-журналіста звинуватили в оприлюдненні скандального відео

Звернення "Батьківщини" щодо смерті Музичка зустріли вигуками "Ганьба"

Міліції треба виправдати дії "Сокола" під час загибелі Музичка, - рівненський Автомайдан

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.