Рівненського депутата-журналіста звинуватили в оприлюдненні скандального відео

Депутат Рівнеради Тарас Максименко наголосив на тому, що необхідно голосувати за той варіант звернення щодо Олександра Музичка, який підготували за участю Правого сектора.

- Є проект звернення і за нього треба голосувати. А фракція, яка по вуха замазана землею не має вказувати як і що робити. Тим паче Олександр Курсик (депутат від "Батьківщини" та шеф-редактор сайту "ЧаРівне.інфо", на якому оприлюднили скандальне відео з прокуратури, яке згодом розтиражували російські ЗМІ, - прим.авт.) розтиражував відео з Музичком на всі ЗМІ, хоча інші вирішили цього не робити, - наголосив Максименко.

Нагадаємо, наразі депутати Рівнеради, які зібрались позачергово обговорюють варіант звернення до в.о. президента України Турчинова та міністра МВС Авакова щодо політичного вбивства Олександра Музичка.

У зверненні зокрема йдеться:

1. Вважаємо, вбивство органами МВС громадсько-політичного діяча і усієї Західної України Олександра Музичка політичним замовним вбивством, яке ініційоване особисто містром МВС Арсеном Аваковим та мовчазного потурання в.о. президента Олександра Турчинова.

2. У звязку з цим вимагаємо :

- Піти добровільно у відставку в. о. президента ТурчиновуО. та з посади міністра Авакову А.

- оприлюднити деталі спецоперації МВС та притягнути до кримінальної відповідальності усіх керівників та виконавців задіяних у вбивстві Олександра Музичка.

3. Від імені мешканців Рівного висловлюємо співчуттяродині та побратимам загиблого. А політичним вбивцям - зневагу від рівнян та депутатського корпусу Рівнеради.

4. опублікувати звернення у газеті "Сім днів".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати Рівнеради від "Батьківщини" хочуть своє звернення щодо вбивства Музичка

Розпочалась позачергова сесія Рівнеради по питанню смерті Музичка

Музичка просили виїхати з України через кредит МВФ?

Звернення "Батьківщини" щодо смерті Музичка зустріли вигуками "Ганьба"

Депутати Рівнеради хочуть знати долю затриманих під час вбивства Музичка

Міліції треба виправдати дії "Сокола" під час загибелі Музичка, - рівненський Автомайдан

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.