Слова Тетяни Чорновол спричинили скандал на сесії Рівнеради

Сьогодні сесії Рівнеради ухвалила зверення в якому вимагає розслідувати політичне вбивство Олександра Музичка та покарати всіх винних. 

На сесії Рівнеради керівник Правого сектору Рівненщини Роман Коваль розповів, що під час приїзду на Західну Україну Тетяна Чорновол зустрічалась із Музичком

- Вона казала, що приїхала від Турчинова. Музичку пропонували 20 тисяч доларів за те, щоб він зник з області. Казали, щоб поїхав у Грузію, або хоча б на Житомирщину. Він відмовився. Мовляв МВФ не дасть Україні кредит. Тому це вбивство замовила влада і воно політичне", - зазначив Роман Коваль.

Підтвердив представник "Правого сектору" Олександр Пантюхов, мовляв зустріч Чороновол зустрічалась з Музичком в Львові і є багато свідків їхнього спілкування. 

Тим часом заступник міського голови Рівного та очільним міської організації Батьківщина Галина Кульчинська вирішила перевірити чи справді була така розмова. 

- Щойно спілкувалась з Романом Ковалем, він при мені зателефонував Тетяні Чорновол. Я знею спілкувалась і вона все заперечила, - зауважила Галина Кульчинська. 

Натомість представник "Правого сектору" Олександр Пантюхов зауважив, що Тетяна Чорновол після цього телефонувала ще раз і розповіла, що все озвучене Музичку вигадки. Однак, активісти стверджують, що розмова Чорновол і Музичка була. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.