На Сарненщині увіковічнять пам'ять Героїв Небесної сотні

Події останніх місяців в Україні ввійдуть у світову історію як взірець патріотизму, ціни свободи, демократії, самопожертви та власне самого людського життя. У період з листопада 2013 року по лютий 2014 року під час масових акцій громадянського протесту в Україні загинуло понад сто осіб, у народі їх нарекли «Небесною сотнею».

З метою увіковічення пам’яті героїв Небесної сотні Президія Сарненської районної ради  прийняла рішення здійснити посадку лісових культур на території Немовицького лісництва державного підприємства «Сарненське лісове господарство» площею 0,8 га вздовж автомобільної дороги державного значення Городище-Рівне-Старокостянтинів.

У цій благодійній акції взяли участь депутати районної ради, працівники райдержадміністрації, сільські, селищні голови, представники громадськості та лісівники, створивши своєрідну лісову алею на честь героїв Небесної сотні. Так на Сарненщині увіковічнили  пам’ять  тих, хто загинув під час акцій протесту в Києві. Про це повідомляє оргвідділ Сарненської районної ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.