Депутат Рівнеради виступив проти будівництва небезпечного заводу

Сьогодні, 27 березня,  відбулась сесія Рівнеради, на якій виступив з заявою депутат Рівнеради Олександр Лащук про недопущення будівництва заводу по утилізації ртутомістких ламп, елементів живлення та інших небезпечних відходів в густонаселеному районі міста. Забудовники, за участі лише декількох осіб, провели таємно так звані громадські слухання, без загального обговорення з мешканцями Рівного. Найбільше постраждають від такого сусідства жителі району Тинне та Великоомелянської сільської ради.

Олександр Лащук запропонував створити негайно депутатську комісію з вивчення даного питання і зупинити процес небезпечної  забудови. Він також нагадав, що рішення про надання дозволу на таку діяльність повинна прийняти міська рада, до виключної компетенції якої належить вирішення питань поводження з небезпечними відходами на її території.

Комісія безпосередньо на сесії була створена.

- Ми повинні  підтримати рівнян, які можуть постраждати від викидів шкідливих речовин і хімічного забруднення. Крім роботи депутатської комісії ми будемо вимагати від влади проведення реальних громадських слухань за участі жителів міста. В зоні забруднення знаходяться будинки, присадибні ділянки і сільськогосподарські угіддя. Це питання потрібно ретельно переглянути і залучити незалежних експертів, - повідомив Олександр Лащук. Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної організації Народний рух України.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.