Постраждалий на Майдані житель Рівненщини втратив кисть руки

18 лютого нинішнього року закарбувалося в пам’яті не лише українців, а й усього світу. Цього дня в Києві сталися нові жорстокі сутички між мітингувальниками та силовиками, у результаті чого загинули безневинні люди.

Під час тих трагічних подій постраждав і мешканець Сарненщини - житель села Зносичі Ярослав Панасюк, який втратив кисть правиці,  прагнучи відкинути в безпечне місце гранату, пожбурену «тітушками». Пройшовши курс лікування в українських лікарнях і в Польщі, мужній земляк повернувся в рідне село до родини.

Нещодавно Ярослав Панасюк відвідав районну раду, де мав щиру розмову з її очільником Миколою Драганчуком і помічником-консультантом народного депутата Миколи Кучерука Миколою Костецьким. Вони цікавилися його героїчним вчинком, станом здоров’я, умовами життя. Після цього на засіданні президії районної ради Ярослава Федоровича відзначили Грамотою, а також надали матеріальну допомогу для подальшого лікування та виготовлення протеза від голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Сергія Євтушка (по 1000 грн.) і сільських, селищних голів.

А вже згодом на черговому засіданні президії райради долучився до акції й Клесівський селищний голова Віктор Буйний, який вручив сестрі Героя Майдану Світлані зібрані громадою кошти (понад 8000 грн.). Про це повідомляє оргвідділ Сарненської районної ради .

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.