Обставини загибелі Сашка Білого розслідуватиме комісія МВС

Наказ про призначення та проведення службового розслідування Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав 26 березня. Про це на брифінгу повідомив заступник глави МВС Микола Величкович, йдеться на сайті МВС України.

До складу комісії увійшли керівники та представники кількох підрозділів апарату МВС, у тому числі –¬ кадрового забезпечення, внутрішньої безпеки, Головного слідчого управління, Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю та інших. Очолив комісію заступник Міністра внутрішніх справ України Микола Величкович. Контроль за ходом службового розслідування Арсен Аваков залишив за собою.

За словами Миколи Величковича, комісія працюватиме упродовж 10 днів. У цей час жодна інформація щодо результатів її роботи оприлюднюватися не буде. Членам комісії також доручено здійснити виїзд до Рівненської області з метою вивчення на місці обставин цієї події.

– По завершенні роботи комісії ми поінформуємо громадськість про результати службового розслідування, – зазначив Микола Величкович.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.