Рівненські музейники не хочуть нового директора

Сьогодні голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов зустрівся з трудовим колективом Рівненського обласного краєзнавчого музею. Голова облради ознайомився з експозицією музею, обговорив з працівниками проблеми закладу.

- Музейна справа на Рівненщині має довгу історію, однак останні роки музеї області дещо обділені увагою. Так не повинно бути - саме таку думку висловили працівники краєзнавчого музею. В Рівненському краєзнавчому музеї, який є комунальним закладом облради, достатньо музейних фондів, що знаходяться у сховищах, аби створити нові постійні експозиції. Проблема у відсутності вільних приміщень. Тож Михайло Михайлович пообіцяв сприяти у вирішенні проблеми із врахуванням того, що Рівненський обласний краєзнавчий музей міг би бути одним із центрів туризму на Рівненщині.

Найбільш важливим для трудового колективу було питання щодо того, хто ж буде новим директором музею, адже термін дії контракту нинішнього керівника завершується. Михайло Кириллов поцікавився думкою колективу щодо можливих кандидатур на посаду директора закладу. Працівники музею висловили беззаперечну підтримку нинішньому керівнику – Олександру Булизі. 

Тож голова обласної ради, враховуючи думку працівників, прийняв рішення продовжити контракт ще на три місяці, після чого рекомендуватиме депутатам облради вже на сесії продовжити контракт з Олександром Булигою на довший період. Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.