У Рівному оголосили конкурс на кращу постановку

Сьогодні на сайті Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки розмістили повідомлення про оголошення конкурсу міні-вистав за твором Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». Як йдеться у положенні про конкурс, усі учасники кращої постановки отримають у подарунок е-читанку «Amazon Кіndle».

Конкурс постановок стане завершальним етапом масштабного проекту бібліотеки «Big Read. Рівне читає «The adventures of Tom Sawyer», покликаного популяризувати кращі зразки світової літератури. Проект є частиною відомої за кордоном програми «Big Read» та реалізується у Рівному вперше.

Його мета – відродити традиції сімейного читання, сформувати читацьку культуру молоді міста, популяризувати твори світової класичної літератури, рекламувати книгу як поєднання читання і дозвілля. Проект триває з березня по травень поточного року і закінчиться фестивалем театральних постановок за мотивами твору «Пригоди Тома Сойєра». Переможці міні-вистав отримають е-читанки Amazon Кіndle від Посольства США в Україні.

Програма «Велике читання» започаткована 2006 року з ініціативи Національного фонду з культури США і запроваджується у співпраці із Інститутом музейних та бібліотечних служб. Ця програма об’єднує різні покоління жителів великих та малих міст, пропонуючи кожному знову відкрити книгу, згадати своїх улюблених героїв та поділитися своїми враженнями в сім’ї, з друзями, в бібліотеці. Книги, які беруть участь у програмі, є взірцем світової літературної творчості, написані майстрами світової словесності та перекладені видатними перекладачами.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі аматорським театральним колективам слід заповнити заявку на участь.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.