Обрали керівника підприємства "Рівнеторф"

27 березня відбулись збори ДП «Смигаторф» за участі директора ДП «Укрторф» Сергія Власенка, голови Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка, голови Дубенської райради Олександра Дехтярчука та райдержадміністрації Руслана Сивого, дубенського міжрайонного прокурора, начальника Дубенського МВ УМВС в Рівненській області та заступника голови Рівненської облдержадміністрації. Головним питанням зборів було вирішення подальшої долі ДП «Смигаторф» та обрання нового керівника підприємства.

Збори розпочались з виступів директора ДП «Украторф» Сергія Власенка та голови Рівненської держадміністрації Сергія Рибачка, які  повідомили присутніх, що повністю підтримають рішення колективу.

Працівники підприємства провели реєстрацію учасників та обрали лічильну комісію. Із 167 працівників підприємства на зборах були присутні 130 осіб. Члени колективу запропонували після злиття підприємств зареєструвати ДП «Рівнеторф» в смт. Смига Дубенського району.  Колектив підтримав цю пропозицію одноголосно. Працівники ДП «Смигаторф» запропоновали чотири кандидатури на посаду директора ДП «Рівнеторф»: Сергій Ващук, Валерій Посільський, Василь Пахалюк та Ірина Тимощук. Сергій Ващук та Валерій Посільський зняли свої кандидатури на користь Василя Пахалюка.

Було проведене голосування, в результаті якого колектив висловив підтримку Пахалюку В. С. на посаді директора ДП «Рівнетрф»: за поголосувало 125 осіб, проти – 5. Працівники ДП «Смигаторф» підтримали свого обранця оплесками, а голова Рівненської держадміністрації сказав, що доведе рішення колективу до відома міністерства, яке має остаточно вирішити цю проблему. Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.