Депутати Рівненської облради вимагають відставки Авакова, а "Правий сектор" готовий до дій

Вимагати від Верховної Ради України відправити у відставку Міністра внутрішні справ України Арсена Авакова хочуть члени президії Рівненської облради. 

Зокрема, депутати поставили на розгляд питання про звернення до керівництва країни щодо вбивства Олександра Музичка.

Зокрема, у зверненні також вимагають звільнити першого заступника міністра внутрішніх справ Володимира Євдокімова та створити тимчасову слідчу комісію з питань розслідування обставин вбивства Олександра Музичка.

Окрім того, президія ініціює вимагати від Генпрокуратури України притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до віддання наказів і їх виконання щодо умисного вбивства Олександра Музичка у ніч з 24 на 25 березня. 

Це рішення президія планує надіслати Верховній Раді\, в. о. генерального прокурора України та оприлюднити на офіційному сайті облради.

Тим часом керівник рівненського "Правого сектору"  Роман Коваль зазначив, що якщо керівництво країни та ВО "Батьківщини" ніяк не відреагує на ці вимоги, то "Правий сектор" сам прийматиме рішення з приводу Авакова. Адже, на думку Романа Коваля, зараз він поводить себе як бандит, заявляючи, що він "приймає виклик Правого сектору". Керівник "правих" зазначив, що міністр МВС не може себе так поводити, тому він має піти у відставку за відданий злочинний наказ про вбивство Олександра Музичка.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.