З бюджету Рівненщини виплачуватимуть надбавки до зарплати

З Рівненського обласного бюджету відкриють ще деякі видатки. Зокрема, попереднім рішенням президії було заблоковано необовязкові нарахування заробітної плати. На сьогоднішньому засіданні члени президії прийняли рішення скасувати цей пункт. Тому тепер з обласного бюджету знову виплачуватимуть деякі надбавки до зарплати бюджетників.

Як пояснив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, це стосується тих виплат надбавок до заробітної плати, які були скасовані на минулому засіданні президії.

- Мова йде про те, що деякі працівники бюджетних установ отримують заробітну плату приблизно 1200 гривень. Згідно чинного законодавства їм передбачені премії та надбавки за рахунок яких  набігає зарплата до 2000 гривень. Саме ці надбавки ми відкриваємо, - зазначив Михайло Кириллов.

Відтак зараз з бюджету області не будуть здійснюватися лише капітальні видатки, не надаватимуть кредити з бюджету. А також не відбуватиметься фінансування видатків на усі державні та регіональні галузеві програми, окрім прогром у сфері соціального забезпечення та захисту населення.

Окрім того, з бюджету області заборонено здійснювати видатки на прибирання автотранспортних засобів, меблів, мобільних телефонів, компютерної та побутової техніки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.