Президія Рівненської облради "зняла" мораторій на перевірки підприємств

Після тривалих дискусій на засіданні президії Рівненської облради щодо того бути чи ні мораторію на проведення перевірок суб'єктів підприємницької діяльності, члени президії таки скасували мароторій.

Як пояснив керуючий справами виконавчого апарату Василь Харчук, зазначене рішення було прийнято в той час, коли при владі був режим Януковича, і контролюючим органам давались накази здійснювати необґрунтовані перевірки та тиск на підприємців – симпатиків та помічників Євромайдану. Зараз влада у країні змінилась, призначені та працюють керівники органів виконавчої влади, тож дія мораторію втрачає сенс.

Водночас, як зауважив депутат Іван Ткачук, раніше перевіряючий не міг повернутись із перевірки з порожнім листком, була вказівка обов‘язково віднайти будь-які порушення, навіть недостовірні та добитись сплати іноді необґрунтованого штрафу.

Попри думку деяких депутатів, що припинення мораторію знову поверне тиск на бізнес, прокурор Рівненської області Сергій Кубрак запевнив, що такий мораторій є незаконним, адже перешкоджає роботі деяких органів.

Також Сергій Кубрак пообіцяв голові Рівненської облради Михайлу Кириллову, що якщо будуть прецинденти безпідставних перевірок, він на це відреагує в межах чинного законодавства.

Відтак президія облради прийняла рішення визнати такими, що втратили чинність рішення президії облради "Про затвердження мораторію на проведення перевірок субєктів підприємницької діяльності".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.