Янукович закликав проводити референдуми

Віктор Янукович у зверненні до українського народу закликав проводити референдум про статус кожного регіону у складі України .
"Як президент , який з вами думками і душею , закликаю кожного розсудливої ​​громадянина України - не дайте самозванців вас використовувати! Вимагайте проведення референдуму про визначення статусу кожного регіону у складі України " , - йдеться у зверненні Януковича до українського народу , яке надійшло в ІТАР -ТАСС .
Він назвав "все , що відбувалося і відбувається в останні місяці в Україні " - " збройним державним переворотом , який був здійснений опозицією на зброї терористичних угруповань при повній підтримці деяких Західних держав".
"Абсолютно логічно, що протест, який розгорається на Південно- Сході України - це природна реакція густонаселеного промислового краю на збройний державний переворот" , - заявив він. "Самозванці не мають мандата довіри українського народу, не мають права позбавляти кожного громадянина України його права голосу, шляхом внесення антиконституційних змін до законодавства, в тому числі і про вибори президента" , - підкреслив Янукович.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.