У Рівному не хочуть їздити автобуси, пропонують тільки маршрутки

Вчора в управлінні транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради відбувся конкурс по визначенню перевізників на міські маршрути. На конкурс було виставлено 11 об’єктів для роботи в режимі маршрутного таксі та 1 об’єкт у звичайному режимі руху (маршрут № 1  «Льонокомбінат – с. Ювілейне»), - повідомили з прес-служби міського голови Володимира Хомка. 
Претенденти запропонували 62 автобуси, в тому числі марок «БАЗ», «ХАЗ», «Іван», «Богдан» – 13 одиниць та «Мерседес», «Фольксваген» – 49 одиниць. Запропоновано 1 автобус випуску 2014 року. Шкода, але як і в попередніх конкурсах, бажаючі працювати у звичайному режимі руху на автобусному маршруті № 1 відсутні.

За інформацією управління «Укртрансінспекції» в Рівненській області да ДАІ серед претендентів – перевізників немає таких, що допускали ДТП з вини водіїв, або водії яких керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, або під дією наркотичних речовин.

Переможці конкурсу визначались за бальною системою, де головними критеріями були вік транспортних засобів та успішна робота на маршрутах у попередній період.

 З метою стимулювання оновлення рухомого складу встановлено різні терміни при заключенні договорів:  автобуси віком до 5 років – термін дії договору  5 років;  автобуси віком понад 5 років – термін дії договору  3 роки.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.