Рівненський нардеп виступив проти призначення Дудар суддею безстроково

Відповідне звернення голова Рівненської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Народний депутат України Віталій Чугунніков направив голові Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Як повідомили у прес-службі Рівненського обласного партійного осередку «УДАР», звернення стосується рішення комісії рекомендувати Верховній Раді України призначити рівненську суддю Оксану Дудар суддею безстроково. Саме це рішення Віталій Чугунніков просить переглянути.

Як зазначив Віталій Чугунніков, суддя Оксана Дудар добре відома громадським активістам на Рівненщині. Вона в розпал євромайдану винесла суперечливе рішення, яким заборонила активістам рівненського євромайдану проводити протестні акції під стінами обласної державної адміністрації.  Цим рішенням вона порушила цілу низку норм Конституції України, за що потрапила до люстраційного списку партії УДАР, як «слуга режиму» і, відповідно, не може бути суддею й надалі.

- Ця суддя відома на Рівненщині, як душитель свобод простих громадян. А її рішення про заборону проведення акцій протестів та встановлення наметового містечка під стінами обласної державної адміністрації, що грубо порушило норми Конституції, викликало низку протестів та акцій. Тому, я переконаний, що вища кваліфікаційна комісія суддів має переглянути своє рішення та відкликати рекомендації по призначенню пані Дудар суддею безстроково. Та навіть якщо цього не станеться, то я та мої колеги-депутати, що представляють Рівненську область, зробимо усе від нас залежне, аби призначення пані Дудар не набрало необхідної кількості голосів у залі Парламенту, - наголосив Віталій Чугунніков.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.