Жителі Демидівщини зібрали 25 тонн продуктів для солдат Національної Гвардії

22-23 березня мешканці Демидівського району Рівненської області зібрали  25 тонн продукції для солдат новоспеченої Національної Гвардії України, що тренуються на полігоні Внутрішніх військ  в селі Нові Петрівці під Києвом. Це одна із тренувальних баз, де «гвардійці» проходять бойову підготовку: вчаться влучно стріляти, кидати гранати, швидко розбирати та збирати зброю і не тільки.

Мешканці Демидівщини відправили 10 тонн картоплі, 100 ящиків домашньої  консервації, 500 банок сала (трьохлітрових!), цибуля, морква, крупи, олія, смалець та інша провізія.

Між іншим, вантажівка в 25 тон в назначений час відправлення не зрушила з місця.  Хлопцям, що  координували процес довелося її  розвантажити  відповідно  допустимої норми. 

За збір продуктів та логістику взялась не влада, а  місцеві підприємці, фермери і  просто – небайдужі люди. Саме завдяки цій небайдужості, бажанню зробити свій внесок, підтримати хлопців, що зголосилися захищати свій народ, жителі Демидівського району за декілька днів зібрали більше, ніж несли кияни у найскрутніші тижні і дні Майдану. Про це повідомила Ольга Голинська.

Фото Ольги Голинської

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.