На Рівненщині відмінили всі розважальні заходи через траур

Дні жалоби з 27 по 30 березня оголошено на Рівненщині, адже минає 40 днів з часу трагічних подій на Євромайдані у Києві, коли офіційно загинуло 103 герої «Небесної сотні». Відповідне розпорядження про це підписав голова обласної ради Михайло Кириллов.

Підтримуючи ініціативу громадських організацій області, з метою вшанування загиблих патріотів, які 18-21 лютого у місті Києві віддали своє життя за свободу української нації, голова обласної ради Михайло Кириллов підписав розпорядження про дні жалоби у Рівненській області у якому вказано:

1. Оголосити у Рівненській області 27-30 березня 2014 року днями жалоби.

2. На території області у дні скорботи приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій.

3. Рекомендувати обмежити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач на території області. Заборонити звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

4. Директору комунального закладу «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр» Рівненської обласної ради Петріву В.Ю. забезпечити трансляцію документального фільму про героїв «Небесної сотні» на спеціальному екрані.

5. Рекомендувати працівникам державних установ та мешканцям області розпочинати всі офіційні заходи з хвилини мовчання за загиблими  та 30 березня взяти участь у траурному Віче за участі представників усіх конфесій для спільної молитви за упокій душ героїв «Небесної сотні».

6. Рекомендувати міському голові м. Рівного Хомку В.Є. винести на сесію Рівненської міської ради питання щодо перейменування майдану Просвіти у м.Рівне на майдан Героїв Небесної Сотні.

Про це повідомили у прес-службі облради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.